Pancerne etui do telefonu - komu się przyda taka solida obudowa?

Często podróżujesz? A może pracujesz w trudnych warunkach? Zdarzyło Ci się zniszczyć swój telefon i chcesz się zabezpieczyć przed taką ewentualnością w przyszłości? Stawiasz na najwyższą jakość i pełne bezpieczeństwo? W takim razie przyda Ci się pancerne etui na telefon, które przetrwa niejedną próbę.

Nowoczesne smartfony to bardzo delikatne urządzenia. Już dawno przeminęły czasy legendarnej Nokii 3310, po której kilkukrotnie mógł przejechać samochód, a urządzenie działało prawidłowo. Oczywiście, stało się to za sprawą wielu nowych możliwości i przystępności użytkowania. Nie można jednak zaprzeczyć, że jeżeli często przebywa się w niekorzystnych warunkach – telefon może szybko dokonać swojego żywota. Z tego powodu etui wydaje się podstawowym krokiem po zakupie nowego smartfona. Nie można też zapominać o tym, że telefony powinny również być zaopatrzone w odpowiednie szkło hartowane.

Pancerna obudowa na telefon zdaje się być najlepszym rozwiązaniem, jeżeli np. często pracujesz na wysokości lub wiele podróżujesz. Dlaczego? W powyższych przypadkach ryzyko zniszczenia telefonu jest znacznie większe, niż dla przeciętnego użytkownika, dlatego dobrze jest postawić na lepsze zabezpieczenie. Nawet jeżeli w zwyczajnych warunkach korzystasz z telefonu – standardowe etui może nie spełnić swojej roli. Trzeba jednak zaznaczyć, że pancerne obudowy do smartfonów nierzadko są odpowiednio droższe – jest to związane z kosztem i ilością materiałów użytych w produkcji.

Nie można jednak zapominać o wyglądzie takowego etui. Pancerna obudowa w pierwszej kolejności kojarzy się z produktem masywnym o niezbyt estetycznym wyglądzie. Tymczasem wcale nie musi tak być! Wiele sklepów w swojej ofercie posiada całą masę pancernych etui, które przy okazji cechują się świetnym designem. Można tutaj wyróżnić naprawdę wiele wzorów, dlatego dosłownie każdy będzie w stanie zaopatrzyć się w pancerne etui na telefon dostosowane do indywidualnych potrzeb – zarówno radosne dziecko, jak i poważny przedsiębiorca. Niektóre modele są wzmocnione dodatkowymi płytkami z plastiku lub metalu.

Pancerne obudowy do smartfonów posiadają zazwyczaj większy rozmiar – jednakże dzięki temu bardziej zabezpieczają. Dobrze wiedzieć, że praktycznie każde etui tego typu wystaje ponad poziom ekranu. Może się to wydawać niepotrzebne, jednak ma to swój cel. Mianowicie, telefon podczas upadku uderzy prędzej w rant obudowy, niż w ekran – to świetna cecha, tym bardziej zważając na ceny wymian wyświetlaczy – naprawa może czasami wynieść więcej, niż rynkowa cena danego modelu smartfona! Natomiast profesjonalna obudowa to koszt zaledwie kilkudziesięciu złotych, dlatego tym bardziej warto przemyśleć zakup.

Warto pamiętać o tym, żeby w pancerne obudowy do smartfonów zaopatrywać się wyłącznie u sprawdzonych dostawców, ponieważ dzięki temu można mieć pewność najwyższego poziomu ochrony swojego telefonu.  

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres E-mail:
biuro@szarenazielone.pl