Sprawdź spośród jakich rodzajów etui na telefon możesz wybierać

Etui jest dla wielu osób koniecznym dodatkiem do telefonu. Nie można zapominać także o tym, że produkty tego typu występują w wielu rodzajach, a wybór nie jest tak oczywisty, jak mogłoby się to pozornie wydawać. Tak więc jakie etui na telefon wybrać i jakie są rodzaje? Dowiesz się czytając dalej!

Etui jest produktem, który znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania danego telefonu. Dzisiaj smartfon może kosztować nawet kilka tysięcy złotych, a więc oczywiste jest to, że nikt nie chce narazić go na zniszczenia, a warunków by to się stało jest niemało. Wystarczy przecież w chwili nieuwagi rozluźnić chwyt, a urządzenie spadnie na podłoże, co niemal zawsze wiąże się z większymi bądź mniejszymi uszkodzeniami. Z tego powodu etui będzie swego rodzaju tarczą, która pochłonie impet uderzenia.

Nie da się też zapominać o kwestiach estetycznych. Etui staje się integralną częścią telefonu, co pozwala na uzyskanie naprawdę ciekawych efektów wizualnych. Na rynku można znaleźć etui 3D (złudzenie optyczne polegające na przesuwaniu się grafiki względem położenia głowy), a także drewniane, silikonowe, pancerne itd. Wszystko zależy od osobistych preferencji.

Ranking etui na telefon jest praktycznie niemożliwy do stworzenia, ponieważ różnorodność produktów i preferencji użytkowników jest zbyt obszerna. Postaramy się jedna odrobinę wyjaśnić, jakie etui na telefon jest warte uwagi.

Poszczególne rodzaje etui na telefon

Etui silikonowe

Etui silikonowe to najprostsze produkty tego typu. Często są przezroczyste, przez co ich zadaniem jest jedynie ochrona telefonu. Warto jednak pamiętać, że przezroczysty produkt po czasie może zżółknąć, jednakże jest też odpowiednio tani. Nie można jednak zapominać, że silikonowe etui może posiadać ciekawe nadruki, mogące przedstawiać dosłownie wszystko. Również na silikonowych produktach można tworzyć swoje własne grafiki, dzięki czemu etui będzie jedyne w swoim rodzaju – na pewno zainteresuje to osoby ceniące sobie indywidualizm.

Etui drewniane

Etui drewniane – ten rodzaj cechuje się znacznie wyższą ceną, niż poprzedni, jednak idzie z tym odpowiednio wyższa jakość, drewniany case (etui) może z powodzeniem służyć przez lata. Co więcej, tego typu etui posiada niesamowicie estetyczny, elegancki design. Jest to również doskonała propozycja pod względem ekologii.

Etui z powerbankiem

Etui gadżet – jest to bardzo szeroka kategoria, ponieważ liczne firmy prześcigają się w przedstawianiu nowych pomysłów. Ciekawym produktem jest case, który posiada power bank, dzięki czemu słaba bateria nikogo nie zaskoczy. Inne etui mogą także posiadać obiektywy do aparatu, co ucieszy fanów Instagrama.

Etui z klapką

Etui z klapką to rozwiązanie eleganckie, a także praktyczne. Co prawda przez zastosowanie takiego produktu telefon będzie wydawał się znacznie grubszy, ale będzie też lepiej zabezpieczony. Mało tego, case z klapką często posiada miejsce na schowanie kart kredytowych, wizytówek itd. Sprawia to, że posiadanie portfela staje się niekonieczne! Najlepsze etui z klapką wykonywane są z wysokogatunkowej skóry.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres E-mail:
biuro@szarenazielone.pl